Piesakoties jaunumu saņemšanai un Golden Saga klienta kartei, klients piekrīt savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datu bāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma atruna paskaidro kā tiek izmantota informācija, kuru Jūs mums sniedzat mājaslapā. Privātuma atruna ir paredzēta Jūsu aizsardzībai, informējot Jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir informācijas ievākšanas metodes un kā to apstrādājam. Mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, SIA Golden Saga nenes atbildību par šo mājaslapu privātuma praksi.

Kādēļ mēs ievācam Jūsu datus?

Personisko datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepzīt savus klientus un uzlabot mājaslapas saturu, savukārt Jums atrast produktus un pakalpojumus, kuri vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Kā lietotājs Jūs variet izvēlēties saņemt no mums jaunāko reklāmas informāciju, lai nodrošinātu šo pakalpojumu mums ir nepieciešama tikai pamatinformācija. Papildinformācija netiek ievākta bez Jūsu atļaujas, lietotājs brīvprātīgi izvēlas veikt reģistrāciju mājaslapā. Savā profilā ievadīto informāciju variet atjaunināt pats. Lietotājiem ir iespēja atteikties no turpmākas informācijas saņemšanas.

Atteikšanās

Saņemot e-pastu no Golden Saga redzēsiet iespēju “Atteikties no jaunumu saņemšanas”. Izvēloties šo iespēju Jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu datu bāzes un informāciju vairs nesaņemsiet.

Sīkdatnes

Sīkdatnes (cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā neliels fails. Sīkdatnes atvieglo mājaslapas izmantošanu, sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt vietnes izmantošanas iespējas. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par Jums.